Okulumuz öğrencileri her hafta olduğu gibi bu haftada farklı camilerde görev almaya devam ediyorlar. Bu hafta eynesil yeni camii de Muhammet Erdem YETİM, Ören Merkez camii Mehmet Esat MUTLU , Görele Merkez Şehitlik Camii Said Mücteba YÜCE ve okulumuz uygulama mescidinde Avni Kerem KÜÇÜK, öğrencilerimiz görevlerini yerine getirmişlerdir. Öğrencilerimize ve kendilerini yetiştiren hocalarımıza minnetlerimizi sunarız.